Warunki dopuszczenia studenta do egzaminu dyplomowego na studiach I stopnia

1. Spełnienie wszystkich wymogów określonych w programie studiów.
  2. Złożenie w sekretariacie najpóźniej 23 dni (trzy tygodnie i dwa dni) przed egzaminem dyplomowym karty informacyjnej – wypełnionej i podpisanej przez studenta oraz opiekuna pracy. Opiekun pracy wpisuje na niej proponowanego recenzenta (załącznik). W przypadku zdawania egzaminu w pierwszych 3 tygodniach września, karta informacyjna musi być złożona do końca lipca.
  3. Wprowadzenie do systemu APD (http://apd.uj.edu.pl) ostatecznej wersji pracy dyplomowej najpóźniej 17 dni (2 tygodnie i 3 dni) przed egzaminem dyplomowym, ale nie później niż 2 tygodnie przed końcem roku akademickiego.
  1. Uzyskanie pozytywnej oceny pracy dyplomowej
  2. Złożenie poniższych dokumentów w sekretariacie (co najmniej trzy dni przed egzaminem):
    • karta przebiegu studiów - karta wydrukowana z systemu UsosWeb i podpisana przez studenta. Na karcie należy dopisać wyliczona średnią ocen ze studiów.
      Studenci, którzy pobierali stypendium MNiSzW zaznaczają na końcu karty w jakich latach akademickich pobierali to stypendium.

• 6 zdjęć – format 4,5 x 6,5 cm

• wniosek o wydanie odpisu w tłumaczeniu na jeden z języków obcych (angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim lub rosyjskim) - załącznik
      Odpis w języku obcym sporządzany jest i wydawany wraz z oryginałem dyplomu i odpisami w języku polskim. Niezgłoszenie chęci uzyskania w/w odpisu w terminie do 30 dni, licząc od daty złożenia egzaminu dyplomowego wyklucza możliwość uzyskania tego dokumentu w przyszłości. Suplement do dyplomu wydawany jest w języku polskim oraz w tłumaczeniu wyłącznie na język angielski.

• dokument potwierdzający zwrot książek (załącznik)

• wypełniony formularz związany z projektem badawczym „Monitorowanie losów absolwentów" (link)

• oświadczenie w sprawie praw autorskich (załącznik)

3. Wniesienie opłaty za dyplom (60 zł wersja polska lub 100 zł wersja polska + odpis w języku obcym) co najmniej 3 dni przed egzaminem dyplomowym. Dane do opłaty z numerem konta studenta można odebrać w sekretariacie.

Zgodnie z Regulaminem Studiów UJ, niezłożenie pracy dyplomowej do 16 września w ostatnim roku akademickim w ramach toku studiów skutkuje skreśleniem z listy studentów.