Warunki dopuszczenia studenta do egzaminu dyplomowego na studiach II stopnia

1. Spełnienie wszystkich wymogów określonych w programie studiów.
  2. Złożenie w sekretariacie (najpóźniej trzy tygodnie przed egzaminem dyplomowym) karty informacyjnej – wypełnionej i podpisanej przez studenta oraz opiekuna pracy. Opiekun pracy wpisuje na niej proponowanego recenzent (załącznik).
  3. Złożenie w sekretariacie ostatecznej wersji pracy dyplomowej (najpóźniej 2 tygodnie przed egzaminem magisterskim) wydrukowanej z systemu UsosWeb i podpisanej przez opiekuna pracy (zgodnie z zarządzeniem nr 39 Rektora UJ z 11 kwietnia 2011 w sprawie elektronicznego archiwizowania prac dyplomowych (załączniki Zarządzenie nr 37 Rektora UJ z 1 czerwca 2012 roku w sprawie: zmiany zarządzenia nr 39 Rektora UJ, załącznik).
  4. Praca może być zbindowana lub oprawiona w twardą okładkę.
  5. Uzyskanie pozytywnej oceny pracy dyplomowej
  6. Złożenie poniższych dokumentów w sekretariacie (co najmniej trzy dni przed egzaminem):
    • karta przebiegu studiów - karta wydrukowana z systemu UsosWeb i podpisana przez studenta. Na karcie należy dopisać wyliczona średnią ocen ze studiów.

• Studenci, którzy pobierali stypendium MNiSzW zaznaczają na końcu karty w jakich latach akademickich pobierali to stypendium.

• 6 zdjęć – format 4,5 x 6,5 cm

• wniosek o wydanie odpisu w tłumaczeniu na jeden z języków obcych (angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim lub rosyjskim) - załącznik
      Odpis w języku obcym sporządzany jest i wydawany wraz z oryginałem dyplomu i odpisami w języku polskim. Niezgłoszenie chęci uzyskania w/w odpisu w terminie do 30 dni, licząc od daty złożenia egzaminu dyplomowego wyklucza możliwość uzyskania tego dokumentu w przyszłości. Suplement do dyplomu wydawany jest w języku polskim oraz w tłumaczeniu wyłącznie na język angielski.

• dokument potwierdzający zwrot książek (załącznik)

• wypełniony formularz związany z projektem badawczym „Monitorowanie losów absolwentów" (link)

7. Wniesienie opłaty za dyplom (60 zł wersja polska lub 100 zł wersja polska + odpis w języku obcym). Dane do opłaty z numerem konta studenta można odebrać w sekretariacie.

Zgodnie z Regulaminem Studiów UJ, niezłożenie pracy dyplomowej do końca września w ostatnim roku akademickim w ramach toku studiów skutkuje skreśleniem z listy studentów.